Wydarzenia

 • Cze 25, 2019

  Sap Business one roadshow

  13 czerwca 2019 w najlepszej lokalizacji w Gdyni (Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront) odbył się jeden z najważniejszych eventów organizowanych przez SAP SE – SAP Business One Roadshow. Jako partner SAP, Visacom Sp. z o. o. miała zaszczyt zostać Partnerem Merytorycznym tego wydarzenia. Spotkanie było adresowane zarówno dla przedstawicieli małych i średnich firm produkcyjnych, jak i dla osób zajmujących się zarządzeniem produkcją w dużych firmach. Właściciele firm mogli roztaczać wizję, gdzie chcą firmę doprowadzić a my pokazaliśmy, że SAP jest sterem, który pozwoli nam ten statek ukierunkować – wspólnie.
 • Cze 25, 2019

  Plastpol 2019

  Branża tworzyw sztucznych jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi przemysłu w naszym kraju. Firmy działające na tym rynku wciąż szukają rozwiązań podnoszących wydajność maszyn, nowości technologicznych oraz innowacyjnych pomysłów na usprawnienie pracy. SAP Business One może być odpowiedzią na te poszukiwania, integrując różne maszyny i urządzenia wykorzystywane w zakładach produkcyjnych, celem optymalizacji ich możliwości.
 • Lip 17, 2018

  Współpraca z Naukowym Kołem Marketingu UWM

  Od 2017 roku Spółka Visacom współpracuje z Naukowym Kołem Marketingu działającym przy Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Rezultatem wspólnej pracy jest udział w licznych wydarzeniach NKM i Visacom, m. in. olimpiadach, konferencjach czy spotkaniach naukowych.
 • Cze 21, 2018

  Konferencja "Jak zarządzać za pomocą IT w produkcji?"

  Sześć tematów oraz sześć godzin prelekcji - to w skrócie mająca miejsce w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym konferencja poświęcona zagadnieniu "Jak zarządzać za pomocą IT w produkcji?". Należy podkreślić, że odbyła się w znakomitym towarzystwie naszych prelegentów i gości - była przede wszystkim doskonałą okazją do integracji środowiska biznesowego, które miało okazję porozmawiać o niezwykle ważnym miejscu jakie zajmuje IT w branży produkcyjnej. Prezentacje wygłosili reprezentanci firm: Dell, Rockwell Automation, SAP Polska, Endress Hauser, a także Symatic i Visacom. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach!
 • Maj 23, 2018

  Visacom Pracodawcą Przyjaznym Szkole 2018!

  Mamy zaszczyt poinformować, że Visacom został uhonorowany nagrodą Prezydenta Miasta Olsztyna na V gali "Pracodawca przyjazny Szkole". Nagrody otrzymały przedsiębiorstwa, które pomagają olsztyńskim szkołom w kształceniu przyszłych pracowników. Statuetki wręczyli wiceprezydent Jarosław Słoma i przewodnicząca Rady Miasta Halina Ciunel. Dziękujemy Zespołowi Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika za to piękne wyróżnienie!
 • Lut 13, 2018

  Warsztaty techniczne

  13 lutego w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyły się warsztaty techniczne organizowane przez naszą firmę Visacom oraz QNAP. Podczas warsztatów każdy z uczestników miał do dyspozycji serwer NAS, dzięki któremu inżynier firmy QNAP mógł przedstawić oprogramowanie systemowe w praktyce. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy do dalszej współpracy!
 • Wrz 26, 2017

  Certyfikat Złoty Płatnik

  Szanowni Państwo pragniemy poinformować, że Visacom Sp. z o.o. znalazła się w elitarnym gronie wiarygodnych i zaufanych firm, które uzyskały najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej w 2017 roku! Dziękujemy za to szczególne wyróżnienie!