Wydarzenia

 • Lip 17, 2018

  Współpraca z Naukowym Kołem Marketingu UWM

  Od 2017 roku Spółka Visacom współpracuje z Naukowym Kołem Marketingu działającym przy Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Rezultatem wspólnej pracy jest udział w licznych wydarzeniach NKM i Visacom, m. in. olimpiadach, konferencjach czy spotkaniach naukowych.
 • Cze 21, 2018

  Konferencja "Jak zarządzać za pomocą IT w produkcji?"

  Sześć tematów oraz sześć godzin prelekcji - to w skrócie mająca miejsce w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym konferencja poświęcona zagadnieniu "Jak zarządzać za pomocą IT w produkcji?". Należy podkreślić, że odbyła się w znakomitym towarzystwie naszych prelegentów i gości - była przede wszystkim doskonałą okazją do integracji środowiska biznesowego, które miało okazję porozmawiać o niezwykle ważnym miejscu jakie zajmuje IT w branży produkcyjnej. Prezentacje wygłosili reprezentanci firm: Dell, Rockwell Automation, SAP Polska, Endress Hauser, a także Symatic i Visacom. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach!
 • Maj 23, 2018

  Visacom Pracodawcą Przyjaznym Szkole 2018!

  Mamy zaszczyt poinformować, że Visacom został uhonorowany nagrodą Prezydenta Miasta Olsztyna na V gali "Pracodawca przyjazny Szkole". Nagrody otrzymały przedsiębiorstwa, które pomagają olsztyńskim szkołom w kształceniu przyszłych pracowników. Statuetki wręczyli wiceprezydent Jarosław Słoma i przewodnicząca Rady Miasta Halina Ciunel. Dziękujemy Zespołowi Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika za to piękne wyróżnienie!
 • Lut 13, 2018

  Warsztaty techniczne

  13 lutego w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyły się warsztaty techniczne organizowane przez naszą firmę Visacom oraz QNAP. Podczas warsztatów każdy z uczestników miał do dyspozycji serwer NAS, dzięki któremu inżynier firmy QNAP mógł przedstawić oprogramowanie systemowe w praktyce. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy do dalszej współpracy!
 • Wrz 26, 2017

  Certyfikat Złoty Płatnik

  Szanowni Państwo pragniemy poinformować, że Visacom Sp. z o.o. znalazła się w elitarnym gronie wiarygodnych i zaufanych firm, które uzyskały najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej w 2017 roku! Dziękujemy za to szczególne wyróżnienie!