13 czerwca 2019 w najlepszej lokalizacji w Gdyni (Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront) odbył się jeden z najważniejszych eventów organizowanych przez SAP SE – SAP Business One Roadshow. Jako partner SAP, Visacom Sp. z o. o. miała zaszczyt zostać Partnerem Merytorycznym tego wydarzenia.

Spotkanie było adresowane zarówno dla przedstawicieli małych i średnich firm produkcyjnych, jak i dla osób zajmujących się zarządzeniem produkcją w dużych firmach. Właściciele firm mogli roztaczać wizję, gdzie chcą firmę doprowadzić a my pokazaliśmy, że SAP jest sterem, który pozwoli nam ten statek ukierunkować – wspólnie.

Na spotkaniu omówiliśmy zarówno funkcjonowanie samego systemu jak i naszego autorskiego modułu produkcyjnego ORION, wykorzystującego diagram Gantta. Porozmawialiśmy z uczestnikami o tym, w jaki sposób nasi Klienci zwiększyli możliwości produkcyjne, a także poprawili kontrolę nad całym procesem wytwórczym.

Dla wytrwałych na zakończenie eventu przygotowaliśmy rejs statkiem, podczas którego wsłuchiwaliśmy się w szum morza popijając lampkę wina i delektując się nadmorskimi przekąskami.

Zamierzamy organizować więcej takich wydarzeń dla wszystkich zastanawiających się nad wyborem systemu ERP. Jeżeli są Państwo zainteresowani uczestnictwem, prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lub zapraszamy do skorzystania z formularza:


Do zobaczenia!
 
[No form id or name provided!]