Branża tworzyw sztucznych jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi przemysłu w naszym kraju. Firmy działające na tym rynku wciąż szukają rozwiązań podnoszących wydajność maszyn, nowości technologicznych oraz innowacyjnych pomysłów na usprawnienie pracy. SAP Business One może być odpowiedzią na te poszukiwania, integrując różne maszyny i urządzenia wykorzystywane w zakładach produkcyjnych, celem optymalizacji ich możliwości.

Visacom może pochwalić się szerokim doświadczeniem w tej branży, a także umiejętnością rozwiązywania szeregu problemów występujących w codziennej pracy przy tworzywach sztucznych, dlatego w dniach 28-31.05.2019 uczestniczyliśmy w Targach PLASTPOL.

Podsumowanie Targów Plastpol 2019: Omówiliśmy trudności, z jakimi na co dzień się borykają osoby ze środowiska tworzyw sztucznych oraz zaprezentowaliśmy firmom produkcyjnym proces raportowania ilości produktów gotowych z maszyn, które pozwolą na oszacowanie kosztów produkcji, co przedstawiliśmy przy pomocy wykonanej przez nas maszyny wystawowej.

Pokazaliśmy w ten sposób jedynie próbkę połączenia systemu ERP (SAP Business ONE) z automatyką przemysłową, co od wielu lat jest pożądane przez stronę Klienta.