2018
Konferencja "Jak zarządzać za pomocą IT w produkcji?"
21 czerwa 2018 r. firma Visacom zorganizowała konferencję poświęconą zagadnieniu "Jak zarządzać za pomocą IT w produkcji?". Należy podkreślić, że odbyła się w znakomitym towarzystwie naszych prelegentów i gości - była przede wszystkim doskonałą okazją do integracji środowiska biznesowego, które miało okazję porozmawiać o niezwykle ważnym miejscu jakie zajmuje IT w branży produkcyjnej.
2017
Certyfikat Złoty Płatnik
Szanowni Państwo pragniemy poinformować, że Visacom Sp. z o.o. znalazła się w elitarnym gronie wiarygodnych i zaufanych firm, które uzyskały najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej w 2017 roku! Dziękujemy za to szczególne wyróżnienie!
2016
Wdrożenie CSR w Visacom
Visacom Sp. z o.o. rozpoczęła prowadzić działalność zgodną z zasadami Społecznej odpowiedzialności biznesu - CSR. Spółka wprowadziła zmiany organizacyjne w zakresie prowadzonych procesów biznesowych zmniejszając negatywne oddziaływanie na środowisko naturalne.
2012
Certyfikacja ISO 9001:2008
Zakres: Sprzedaż, produkcja, hosting, wdrożenia: oprogramowania, systemów teleinformatycznych i internetowych, aplikacji klasy ERP, MRP II+, WMS, Bl, HR. Montaż, serwis: instalacji elektrycznych, multimedialnych, systemów BMS, LAN, WAN, DSO, AV, SAP, KD, SSP, P.POŻ, SSWiN, CCTV oraz innych instalacji teletechnicznych i bezprzewodowych. Produkcja, sprzedaż, serwis sprzętu informatycznego, elektronicznego, automatyki przemysłowej. Doradztwo i reorganizacji procesów biznesowych. Szkolenia.
2012
Visacom Sp z o.o. członkiem National Geographic Society
National Geographic Society organizacji naukowo-edukacyjnej założonej w 1888 roku w celu upowszechniania wiedzy geograficzne oraz promowania badań i odkryć.
2011
Mumbai, Indie. Nasscom India leadership forum
Targi w NASSCOM pozwoliły poznać trendy rozwojowe sektora oraz dały możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Targi połączone były z cyklem konferencji, podczas których spotkały się największe firmy ICT i BPO z całego świata.
2011
Vmware partner
Jedyny w regionie partner vmware i veeam.
2011
Visacom - współpraca z Commscope Systimax
Nasze specjalizacje i uprawnienia:
 • SYSTIMAX Design & Engineering;
 • SYSTIMAX Installation and Maintenance;
 • SYSTIMAX Certified imVision Support Specialist.
1989
Rozpoczęcie działalności firmy.
Visacom Sp. z o.o. od 1989 roku, zajmuje się:
 • wdrożeniem specjalistycznych rozwiązań informatycznych dla biznesu i produkcji;
 • utrzymaniem infrastruktury informatycznej;
 • zaawansowanym serwisem sprzętu informatycznego i automatyki przemysłowej.
2018
Visacom Pracodawcą Przyjaznym Szkole 2018!
Visacom został uhonorowany nagrodą Prezydenta Miasta Olsztyna na V gali "Pracodawca przyjazny Szkole". Nagrody otrzymały przedsiębiorstwa, które pomagają olsztyńskim szkołom w kształceniu przyszłych pracowników.
2016
Konferencja CSR
26 września 2016 r. w firmie Visacom zostało zorganizowane spotkanie, którego celem było zapoznanie kontrahentów z nowymi narzędziami komunikacji wdrożonymi w przedsiębiorstwie Visacom Sp. z o.o. Niniejsza konferencja stanowiła sposobność do prezentacji idei CSR, wskazano na potrzebę prowadzenia działań społecznie odpowiedzialnych oraz na płynące z nich korzyści. Podczas konferencji została podjęta próba zachęcenia kontrahentów do regularnego korzystania z udostępnionych narzędzi oraz do realizacji CSR w swoich przedsiębiorstwach.
2012
IBM Business Partner Visacom
Certyfikat IBM Business Partner w zakresie następujących rozwiązań:
 • IBM System x w otwartej dystrybucji;
 • IBM System Storage w otwartej dystrybucji.
2012
Partner Avigilon
Avigilon zapewnia najwyższej jakości nadzór wideo, kontrolę dostępu i oprogramowanie, które można wykorzystać w wielu branżach. Od 2012 r. naszym klientom proponujemy rozwiązania monitoringu wizyjnego Avigilon i zastosowania kamer wysokiej rozdzielczości.
2011
Seoul, Korea. Korea Food Expo
 • Spotkanie z pracownikami Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Seulu;
 • Spotkania Business to Business (B2B) z firmami koreańskimi;
 • Spotkanie z Ambasadorem RP;
 • Udział w targach Korea Food Expo.
2011
Bangalore, Indie. Sesja Business-to-Business (B2B)
Poruszana podczas konferencji problematyka, przeprowadzone dyskusje oraz wyciągnięte wnioski, pozwalają na nakreślenie kierunków, w jakich powinny być realizowane działania naszej firmy, aby w najbliższej przyszłości możliwa była ekspansja na rynki zewnętrzne oraz zwiększenie sprzedaży oferowanych przez nas towarów i usług.
2011
VisaCom sponsorem KKP Stomil Visacom Olsztyn
Visacom Sp. z o.o., która wspiera KKP Stomil Olsztyn niemal od początku istnienia klubu została sponsorem tytularnym KKP Stomil Visacom Olsztyn.
2010
Kualalumpur, Malezja. The Smart Sourcing Summit
Poruszana podczas konferencji problematyka, przeprowadzone dyskusje oraz wyciągnięte wnioski, pozwalają na nakreślenie podstawowych potrzeb oraz kierunków, w jakich powinny być realizowane kolejne działania naszej firmy, aby w najbliższej przyszłości możliwa była ekspansja na rynki zewnętrzne.
2009
Autoryzowany Partner SAP AG
W 2009 roku została podpisana umowa o współpracy z największym producentem zintegrowanych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem SAP.
Jako AUTORYZOWANY PARTNER SAP AG, spółka Visacom wprowadziła usługi integratorskie łączące systemy teletechniczne, automatykę przemysłową ze specjalistycznymi rozwiązaniami informatycznymi dla produkcji, dystrybucji oraz usług.
2003
Kolejne specjalizacje
Firma specjalizuje się w obsłudze obiektów przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej. Realizuje zadania z zakresu:
 • projektowania, budowy oraz konserwacji instalacji okablowania strukturalnego;
 • telewizji przemysłowej;
 • kontroli dostępu;
 • systemów przeciwpożarowych;
 • sygnalizacji włamania i napadu oraz automatyki budynkowej (BMS).
2002
Poszerzenie oferty
W 2002 roku spółka poszerzyła zakres działalności o:
 • integrację systemów teletechnicznych;
 • instalacje elektryczne.
 
 
 

Dlaczego Visacom?

Wyróżnia nas misja firmy. To z Klientem Visacom tworzy rozwiązania biznesowe, które odpowiadają jego indywidualnym potrzebom. Wspólnie dobieramy właściwe narzędzia, które będą służyły określonym celom Klienta.

Zrozumieliśmy oraz poznaliśmy Nowe Technologie i traktujemy je jako narzędzia rozwoju biznesu naszych Klientów i skuteczną formę komunikowania z otoczeniem
Nasi eksperci łączą doradztwo biznesowe i informatyczne z perfekcyjną znajomością nowych technologii, by budować najwyższą pozycję konkurencyjną naszych Klientów
Ujednolicenie z Klientem opieramy o najwyższe normy zarządzania projektami, pozwalające odnieść sukces - zaspokoić potrzeby w należytym czasie i określonym budżecie, tworząc perspektywy rozwoju na przyszłość
 • Chcemy wnieść sprawność funkcjonowania i zwiększyć efektywność komunikacji naszych Klientów, dzięki wykorzystaniu technik mobilnych i Internetu;
 • Chcemy wykonywać najwyższej jakości usługi informatyczne biznesowe, oparte na innowacjach, perfekcji obsługi i kreatywności,
 • Chcemy dzielić się doświadczeniami i przekazywać wiedzę, aby wspólnie z Klientem uczynić wartość dodaną jego biznesu.
ikona

Wartość naszej firmy wynika przede wszystkim z zaangażowania ludzi, którzy ją tworzą.

We wszystkich relacjach biznesowych na linii Visacom – Klient, realizujemy politykę uczciwości i przejrzystości naszych działań.

Już od 1989 roku pomagamy Klientom z branży produkcyjnej w rozwijaniu ich możliwości biznesowych poprzez zwiększanie ich skali produkcji - przy jednoczesnym obniżaniu kosztów zarządzania procesem produkcyjnym. Odbywa się to poprzez dostarczenie profesjonalnych rozwiązań biznesowych.